BIBLIOTEKA DEALERSKIEJ WIEDZY.

Dla pracowników, dla kierowników, dla dealerów

Akademia Dealerów to stworzony przez firmę DCG Dealer Consulting innowacyjny program seminariów i prezentacji internetowych skierowany do właścicieli, kadry kierowniczej oraz pracowników stacji dealerskich. W swoim własnym biurze możecie Państwo oglądać prezentacje najlepszych ekspertów i praktyków polskiego rynku dealerskiego, podzielone na kilka kategorii tematycznych: od prawa, gdzie przedstawiane są istotne z punktu widzenia dealera zmiany i rozwiązania w porządku prawnym, poprzez zarządzanie sprzedażą i serwisem, aż po szkolenia, gdzie pokażemy jak efektywnie wykorzystać zasoby ludzkie Państwa firmy, czy też kategorię „samochody używane” gdzie poruszane będą m.in. tematy maksymalizacji zysków ze sprzedaży „używek”. Oczywiście to jedynie  kilka przykładów grup tematycznych, jakimi będziemy  się zajmować podczas naszych szkoleń i prezentacji.

 

Dziesiątki szkoleń w archiwum. Co najmniej 25 premier rocznie.

W ramach rocznego abonamentu wszyscy pracownicy firmy mają nieograniczony dostęp do wszystkich szkoleń znajdujących się w archiwum Akademii przez 12 miesięcy od daty zakupu abonamentu. W archiwum znajduje się kilkadziesiąt szkoleń i prezentacji, a w ciągu roku pojawia się co najmniej 25 nowych. Szkolenia i prezentacje w zależności od tematu trwają zwykle od 15 do 60 minut.

 

NAJLEPSI LUDZIE NA RYNKU.

Eksperci, analitycy, praktycy.

Wykładowcy Akademii Dealerów to najlepsi eksperci i praktycy polskiego rynku dealerskiego, specjaliści w swoich dziedzinach.

 

NISKA CENA, PROSTE ZASADY.Nasi wykładowcy

Wykładowcy Akademii Dealerów to najlepsi eksperci i praktycy polskiego rynku dealerskiego, specjaliści w swoich dziedzinach.


Regulamin

©2013-2016 Akademiadealerów.pl Copyright © DCG Dealer Consulting. All Right Reserved. | Hosted and Secured by IPTRACE on privCloud

tworzenie stron www bydgoszcz