GDF Suez

GDF SUEZ Energia Polska S.A. jest częścią międzynarodowej grupy energetycznej GDF SUEZ. Firma działa w ponad 70 krajach i jest światowym liderem energetycznym. W Polsce GDF SUEZ jest piątym producentem energii. Posiada własne moce wytwórcze – Elektrownię Połaniec oraz trzy farmy wiatrowe: Jarogniew-Mołtowo, Wartkowo i Pągów. Ponadto GDF SUEZ Energia Polska S.A. w 2013 roku oddał do eksploatacji Zielony Blok – największy na świecie kocioł energetyczny opalany wyłącznie biomasą. Firma jest krajowym liderem produkcji energii ze źródeł odnawialnych. W ciągu ostatnich kilku lat zainwestowała ponad 500 milionów euro, by zmniejszyć wpływ elektrowni na środowisko. Polski oddział GDF SUEZ zatrudnia blisko 500 osób.

Program ENERGOOSZCZĘDNY DEALER został przygotowany przez GDF Suez i Związek Dealerów Samochodów na wzór podobnych programów realizowanych w Europie i Stanach Zjednoczonych  oraz na podstawie modelowych audytów energetycznych wykonanych w polskich firmach dealerskich. Głównym celem programu jest osiągnięcie realnych oszczędności w zużyciu energii, przede wszystkim poprzez zmiany organizacyjne i technologiczne.   W ramach programu, stworzono modelowy zbiór porad, rozwiązań technicznych i organizacyjnych do zastosowania w każdej dealerskiej firmie. Dzięki tym pomysłom, zmianom technicznym i prostym trikom, przeciętny polski dealer może zaoszczędzić co najmniej kilkanaście tysięcy złotych rocznie. Podobny program realizowany przez dealerów brytyjskich  pozwala  dealerowi uczestniczącemu w programie zaoszczędzić około 10 tys. funtów na punkt dealerski, z czego 4 tys. nie wymaga żadnych wstępnych nakładów finansowych. 

Szczegóły  programu Energooszczędny Dealer: www.ed.biz.pl

 

Nasi wykładowcy

Wykładowcy Akademii Dealerów to najlepsi eksperci i praktycy polskiego rynku dealerskiego, specjaliści w swoich dziedzinach.


Regulamin

©2013-2016 Akademiadealerów.pl Copyright © DCG Dealer Consulting. All Right Reserved. | Hosted and Secured by IPTRACE on privCloud

tworzenie stron www bydgoszcz