Mostva

Mostva Centrum Samochodowe Mszczonów - zlokalizowane w centrum kraju, 45 km na południe od Warszawy. Od ponad 15 lat realizujemy usługi w zakresie obsługi fabrycznie nowych pojazdów korzystając z wyspecjalizowanej infrastruktury oraz profesjonalizmu w wykonywaniu usług, kształtowanym doświadczeniem we współpracy z producentami i importerami nowych samochodów. Naszym klientom oferujemy sprawdzone europejskie rozwiązania. Wiemy jak mamy to robić. Znamy lokalny rynek, i jego specyfikę, a przy tym korzystamy z ponad 50-letniego doświadczenia naszych udziałowców - niemieckiej firmy Horst Mosolf i francuskiej STVA. Nasi udziałowcy posiadają wspólnie: 700 ha placów składowych, 2000 autotransporterów, 6000 wagonów do transportu samochodów. W ostatnich latach dokonaliśmy poważnych inwestycji - posiadamy największy plac samochodowy w Polsce, o powierzchni składowej 450 tys. m2 z własnym składem celnym i bocznicą kolejową. 

Nasza druga lokalizacja, czyli Mostva Centrum Samochodowe Gdynia umożliwia m. in. bezpośredni dostęp do morza (transportu morskiego) poprzez usytuowany w Porcie Gdynia terminal kontenerowy, wraz ze 150 tys. m2 powierzchni składowej oraz dostęp do bocznicy kolejowej. 

W zakresie świadczonych usług oferujemy m.in. : dostarczenie i odbiór samochodów od Klienta, ich składowanie, przeglądy posprzedażne (PDI, PDS), montaż wyposażenia dodatkowego i akcesoriów, kosmetykę samochodową, naprawy lakiernicze metodą tradycyjną i w technologii SMART, likwidację szkód komunikacyjnych i usterek, poprawę estetyki Auto Detailing, montaż/demontaż przegrody bagażowej, adaptacje pojazdów do celów specjalnych (np. dla służb mundurowych), oklejanie materiałami reklamowymi, montaż LPG, a także inne usługi techniczne dostosowane do potrzeb klientów.

<

Czy musisz mieć własny plac? Outsourcing przechowywania stoku aut nowych

Szkolenia dla managerów/właścicieli

Dealerskie stoki niemal zawsze są wypełnione po brzegi i brakuje w nich miejsca. A nawet jeśli jest, to szkoda marnować go na 10 jednakowych samochodów. Jedno auto w salonie i jedno na placu w zupełności wystarczą, a zaoszczędzoną dzięki outsourcingowi przechowywania stoku przestrzeń, można wykorzystać na rozmaite sposoby. Wraz z postępującą dywersyfikacją wachlarza źródeł zysku stacji dealerskich, można przeznaczyć je na sprzedaż samochodów używanych, czy jako miejsce służące do przechowywania opon klientów, co pozwoli zwiększyć rentowność salonu.


Partner: Mostva Wykładowca: Robert Groman Czas trwania: 19 min. Kategoria:
O wykładowcy

Dyrektor działu w firmie Mostva, posiadający ponad 20 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w tym kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach decyzyjnych w logistyce samochodów oraz materiałów do produkcji samochodów w systemie SKD/CKD.Nasi wykładowcy

Wykładowcy Akademii Dealerów to najlepsi eksperci i praktycy polskiego rynku dealerskiego, specjaliści w swoich dziedzinach.


Regulamin

©2013-2016 Akademiadealerów.pl Copyright © DCG Dealer Consulting. All Right Reserved. | Hosted and Secured by IPTRACE on privCloud

tworzenie stron www bydgoszcz