Mostva

Mostva Centrum Samochodowe Mszczonów - zlokalizowane w centrum kraju, 45 km na południe od Warszawy. Od ponad 15 lat realizujemy usługi w zakresie obsługi fabrycznie nowych pojazdów korzystając z wyspecjalizowanej infrastruktury oraz profesjonalizmu w wykonywaniu usług, kształtowanym doświadczeniem we współpracy z producentami i importerami nowych samochodów. Naszym klientom oferujemy sprawdzone europejskie rozwiązania. Wiemy jak mamy to robić. Znamy lokalny rynek, i jego specyfikę, a przy tym korzystamy z ponad 50-letniego doświadczenia naszych udziałowców - niemieckiej firmy Horst Mosolf i francuskiej STVA. Nasi udziałowcy posiadają wspólnie: 700 ha placów składowych, 2000 autotransporterów, 6000 wagonów do transportu samochodów. W ostatnich latach dokonaliśmy poważnych inwestycji - posiadamy największy plac samochodowy w Polsce, o powierzchni składowej 450 tys. m2 z własnym składem celnym i bocznicą kolejową. 

Nasza druga lokalizacja, czyli Mostva Centrum Samochodowe Gdynia umożliwia m. in. bezpośredni dostęp do morza (transportu morskiego) poprzez usytuowany w Porcie Gdynia terminal kontenerowy, wraz ze 150 tys. m2 powierzchni składowej oraz dostęp do bocznicy kolejowej. 

W zakresie świadczonych usług oferujemy m.in. : dostarczenie i odbiór samochodów od Klienta, ich składowanie, przeglądy posprzedażne (PDI, PDS), montaż wyposażenia dodatkowego i akcesoriów, kosmetykę samochodową, naprawy lakiernicze metodą tradycyjną i w technologii SMART, likwidację szkód komunikacyjnych i usterek, poprawę estetyki Auto Detailing, montaż/demontaż przegrody bagażowej, adaptacje pojazdów do celów specjalnych (np. dla służb mundurowych), oklejanie materiałami reklamowymi, montaż LPG, a także inne usługi techniczne dostosowane do potrzeb klientów.

<

Czy to się opłaca? Outsourcing przygotowania aut nowych i używanych

Szkolenia dla managerów/właścicieli

Przygotowanie w krótkim okresie czasu kilkudziesięciu, a czasem nawet kilkuset samochodów to nie lada wyzwanie dla każdego dealera. Zamiast paraliżować pracę własnego salonu poprzez jednoczesne przygotowanie tak wielu pojazdów, możemy zlecić to firmie zewnętrznej, która przygotuje je za nas, a nawet dostarczy auta pod wskazany adres. Czy outsourcing przygotowania aut nowych i używanych naprawdę się opłaca? Zapraszamy do obejrzenia.


Partner: Mostva Wykładowca: Stanisław Marciniak Czas trwania: 17 min. Kategoria:
O wykładowcy

Ekspert w dziedzinie technicznego przygotowania samochodów. Pracę zawodową związana z przemysłem samochodowym rozpoczął w latach 80. W tym czasie pełnił wiele funkcji związanych z bezpośrednią produkcją samochodów, a także koordynacją produkcji. Od 4 lat w firmie Mostva pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Centrum Samochodowego Mszczonów, odpowiedzialny za sprawy techniczne - montaże akcesoriów, PDI/ PDS, lakiernia oraz składowanie samochodów.

 Nasi wykładowcy

Wykładowcy Akademii Dealerów to najlepsi eksperci i praktycy polskiego rynku dealerskiego, specjaliści w swoich dziedzinach.


Regulamin

©2013-2016 Akademiadealerów.pl Copyright © DCG Dealer Consulting. All Right Reserved. | Hosted and Secured by IPTRACE on privCloud

tworzenie stron www bydgoszcz