BDC. Nowy model sprzedaży. Jak założyć dział BDC?

Szkolenia dla kadry kierowniczej

W szkoleniu zaprezentowane zostaną podstawowe reguły tworzenia działu Business Development Center. Co sprawia że sprzedaż za pomocą BDC jest tak popularna w Stanach Zjednoczonych? Czy przeniesienie tego modelu na polski rynek jest możliwe? W jaki sposób zrobić to najłatwiej, i najbardziej efektywnie? Dowiedzą się Państwo podczas tego szkolenia.


Wykładowca: Marek Konieczny Czas trwania: 49 min. Kategoria: Sprzedaż samochodów nowych Zarządzanie sprzedażą aut nowych Zarządzanie sprzedażą aut używanych
O wykładowcy

Ekspert w dziedzinie rynku dealerskiego i GVO, autor wielu publikacji prasowych i książek „100 pytań o GVO” i „Skonsumować wzrost rynku. Kilka dróg dla polskich dealerów”. Partner zarządzający w firmie doradczej DCG Dealer Consulting i wydawca miesięcznika DEALER. Prezes Związku Dealerów Samochodów.

Zobacz kategorie szkoleń Powrót do szkoleń z tej kategorii


Nasi wykładowcy

Wykładowcy Akademii Dealerów to najlepsi eksperci i praktycy polskiego rynku dealerskiego, specjaliści w swoich dziedzinach.


Regulamin

©2013-2016 Akademiadealerów.pl Copyright © DCG Dealer Consulting. All Right Reserved. | Hosted and Secured by IPTRACE on privCloud

tworzenie stron www bydgoszcz