Dobre praktyki rynku dealerskiego. USA - Europa - Polska. część 6

Szkolenia dla managerów/właścicieli

Co roku na całym świecie w dealerskim biznesie pojawia się wiele nowych pomysłów i idei, które przyczyniają się do wzrostu rentowności i usprawnienia organizacji firm, bardziej skutecznego marketingu czy większego zadowolenia klientów. Organizacje dealerskie i doradcze opisują i ogłaszają najciekawsze dealerskie "Best practices". W kolejnych prezentacjach cyklu będą Państwo mogli zapoznać się z najciekawszymi z nich, aby stawały się one dla Państwa inspiracją do nowych pomysłów i zmian organizacyjnych w Państwa stacjach dealerskich.


Wykładowca: Marek Konieczny Czas trwania: 29 min. Kategoria: Dobre praktyki z Polski i ze świata
O wykładowcy

Ekspert w dziedzinie rynku dealerskiego i GVO, autor wielu publikacji prasowych i książek „100 pytań o GVO” i „Skonsumować wzrost rynku. Kilka dróg dla polskich dealerów”. Partner zarządzający w firmie doradczej DCG Dealer Consulting i wydawca miesięcznika DEALER. Prezes Związku Dealerów Samochodów.

Zobacz kategorie szkoleń Powrót do szkoleń z tej kategorii


Nasi wykładowcy

Wykładowcy Akademii Dealerów to najlepsi eksperci i praktycy polskiego rynku dealerskiego, specjaliści w swoich dziedzinach.


Regulamin

©2013-2016 Akademiadealerów.pl Copyright © DCG Dealer Consulting. All Right Reserved. | Hosted and Secured by IPTRACE on privCloud

tworzenie stron www bydgoszcz