Magdalena Weinmann - Urbańska

Konsultant zarządzania, ale przede wszystkim praktyk biznesu, od ponad 15 lat związana z branżą motoryzacyjną. Obecnie pełniąca obowiązki dyrektora zarządzającego salonu jednej z marek premium w Wielkopolsce. Specjalista w zakresie zarządzania organizacją usługową ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania personelem. Wieloletni praktyk w zakresie rekrutacji, budowy polityki personalnej, systemów motywacyjnych oraz systemów zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej.

Jest absolwentką studiów MBA w Polish Open University Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie, a także studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu,z zakresu zarządzania pracą. Obecnie prowadzi przewód doktorski w Katedrze Badań Rynku i Usług na Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Szkolenia tego wykładowcyNasi wykładowcy

Wykładowcy Akademii Dealerów to najlepsi eksperci i praktycy polskiego rynku dealerskiego, specjaliści w swoich dziedzinach.


Regulamin

©2013-2016 Akademiadealerów.pl Copyright © DCG Dealer Consulting. All Right Reserved. | Hosted and Secured by IPTRACE on privCloud

tworzenie stron www bydgoszcz