Adam Kowalczyk

     Ekspert w dziedzinie budowy systemów F&I w stacjach dealerskich. Doświadczenie zdobywał zarządzając systemem F&I w Polskiej Grupie Dealerów, a także pracując od 2000 roku w GE Money Bank. Zarządzał Departamentami Sprzedaży w Santander Consumer Bank S.A. oraz Volkswagen Bank Polska S.A. Posiada 10-letnie menedżerskie doświadczenie w renomowanych Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Właściciel firmy doradczej Dealer Finance Consulting, doradzającej czołowym firmom dealerskim w Polsce.

 

Dariusz Wałęsa

Trener biznesu specjalizujący się w doradztwie i szkoleniach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta i finansowania pojazdów. Specjalista w dziedzinie technik komunikacji z klientem. Prowadzi specyficzne projekty, związane z usprawnieniem Działów Sprzedaży, od obsługi klienta począwszy, na najwyższej kadrze managerskiej kończąc. Wprowadzał w Polsce model sprzedaży finansowania F&I w salonach samochodowych. Autor nowatorskiego modelu sprzedaży pojazdów CRAFT (Car Repurchasing and Financing Technique), kreującego nowe standardy sprzedaży samochodów oraz obsługi klienta. 

Dorota Tarnowska

Radca prawny i doradca podatkowy w Kancelarii Prawno-Podatkowej Mariański Group. Na codzień zajmuje się bieżącą obslugą prawno-podatkową klientów. Doradza w zakresie szeroko pojętego prawa handlowego, cywilnego oraz podatkowego, również w procesach przekształcenia i połączenia spółek. Reprezentuje przedsiębiorców w postępowaniach przed sądami i organami administracyjnymi.

 

Jacek Klukowski

Ekspert marketingu rynku motoryzacyjnego. Twórca marketingcom, pierwszej w Polsce firmy specjalizującej się w marketingu dealerskim. Autor licznych artykułów i opracowań branżowych. Inicjator wielu projektów zmieniających standardy mechanizmów marketingowych w Polsce. Wieloletni dyrektor marketingu grupy PGD.

Jarosław Broda

Dyrektor do spraw rozwoju i strategii w firmie GDF Suez Energia Polska S. A.

 

 

Joanna Bociąg

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii biznesu dla menedżerów, Marketingu strategicznego na rynku farmaceutycznym oraz Prognozowania trendów w obszarach mody i designu. Moderator brandingu strategicznego, certyfikowany UX Project Manager.
W Branch Brothers prowadzi zarówno projekty operacyjne jak i doradcze  w zakresie budowania dobrego shopping experience. Realizuje różnorodne działania jako konsultant i project manager.
Pracowała dla wielu znanych marek, między innymi:  Danone, Lego, Tesco, Santander Consumer Bank, Vectra SA, mBank, Kolporter, Altom.

 

 

 

Joanna Wąsik

Radca prawny i doradca podatkowy, partner w Pilch Wąsik Kancelaria Prawnicza sp. k. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie gospodarczym, transakcjach z zakresu obrotu nieruchomościami, przejęć i połączeń, a także postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi. Ponadto, zajmuje się doradztwem w zakresie zamówień publicznych oraz negocjacjami.

Krzysztof Wiśniewski

Doradca podatkowy w Kancelarii Prawno-Podatkowej Mariański Group. Na codzień zajmuje się bieżącą obslugą podatkową klientów, w szczególności w zakresie organizacji audytów podatkowych oraz opodatkowania instytucji finansowych. Ekspert w dziedzinie cen transferowych - sporządza dokumentacje transakcji między podmiotami powiązanymi, analizy porównawcze cen transferowych, dokumentację pomocniczą do transakcji restrukturyzacyjnych.

Maciej Brzeziński

Ekspert w zakresie zarządzania serwisem i obsługi klienta serwisowego, a także rentowności stacji serwisowych. Współautor książek oraz licznych artykułów prasowych z zakresu zarządzania i marketingu serwisowego. Właściciel firmy doradczej BUH Consulting, specjalizującej się w audytach serwisowych.

Maciej Kraus

Ekspert posiadający wieloletnie doświadczenie w dziedzinie efektywnego zarządzania cenami. W przeszłości współpracował m.in. z Mercedesem, BMW, czy Audi. Doktor nauk ekonomicznych, wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim.

Magdalena Weinmann - Urbańska

Konsultant zarządzania, ale przede wszystkim praktyk biznesu, od ponad 15 lat związana z branżą motoryzacyjną. Specjalista w zakresie zarządzania, organizacją usługową ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania personelem. Wieloletni praktyk w zakresie rekrutacji, budowy polityki personalnej, systemów motywacyjnych oraz systemów zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej.

Marcin Szczupak

Kierownik działu raportów medialnych w firmie PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Współtworzył pierwszą w Polsce agencję specjalizującą się w analizie mediów- Media Navigator. W tej dziedzinie ma ponad 10-letnie doświadczenie. Konsultant medialny, autor analiz marketingowych i badań public relations. Pracował nad projektami dla kilkudziesięciu korporacji międzynarodowych, ministerstw, urzędów, agencji marketingowych i agencji PR.

Marek Konieczny

Ekspert w dziedzinie rynku dealerskiego i GVO, autor wielu publikacji prasowych i książek „100 pytań o GVO” i „Skonsumować wzrost rynku. Kilka dróg dla polskich dealerów”. Partner zarządzający w firmie doradczej DCG Dealer Consulting i wydawca miesięcznika DEALER. Prezes Związku Dealerów Samochodów.

Małgorzata Werner

Trener biznesu prowadząca liczne szkolenia z zakresu profesjonalnej sprzedaży flotowej i detalicznej, marketingu, negocjacji, komunikacji  i rozwoju osobistego. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Od kilku lat coach prowadząca indywidualne coachingi dla pracowników salonów dealerskich. Opracowuje autorskie programy szkoleniowe łączące rozwój osobisty ze skutecznymi metodami biznesowymi. Posiada bogate doświadczenie w branży CFM (Car Fleet Management).

Michał Wąsik

Dyrektor biura ASE Global w Polsce, odpowiedzialny także za rynek w Czechach i na Słowacji. Ekspert w dziedzinie Business Management rynku motoryzacyjnego. Swoje doświadczenie zdobywał, wdrażając nowoczesne systemy raportowania finansowego dla dealerów samochodowych. W czasie realizacji tych projektów pracował z dealerami z całej Europy. Obecnie prowadzi liczne kursy z zakresu zarządzania wskaźnikowego stacją dealerską - dedykowane właścicielom oraz kierownikom poszczególnych działów. 

Norbert Perliński

Ekspert w firmie konsultingowej o wąskiej specjalizacji z zakresu handlu samochodami używanymi w obiektach dealerskich. Współtwórca kilku markowych programów samochodów używanych, autor wielu analiz i opracowań opisujących trendy rynkowe na rynku samochodów używanych. Doświadczony praktyk, członek grupy konsultacyjnej Eurotax oraz rzeczoznawca samochodowy SRTSiRD Ekspertmot.

Paulina Pilch

Partner w Pilch Wąsik Kancelaria Prawnicza sp. k. Jest doktorem nauk prawnych, radcą prawnym i doradcą podatkowym z ponad piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie podatkowym, prawie handlowym i autorskim. Reprezentuje klientów w sporach z administracją skarbową, oraz przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Paweł Krakowiak

Współzałożyciel firmy Dealer Management Methods (DMM) zajmującej się urentownianiem stacji dealerskich. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej zdobywał między innymi w trakcie kilkunastoletniej pracy w koncernach motoryzacyjnych m.in.: Peugeot, General Motors, Mitsubishi. Obecnie w ramach DMM prowadzi szereg projektów restrukturyzacyjnych w istniejących firmach dealerskich a także pilotuje wdrożenia nowych autoryzacji w podmiotach wchodzących do branży automotive.

Paweł Tuzinek

Ekspert i praktyk w dziedzinie prawa motoryzacyjnego, prawa konkurencji i prawa administracyjnego. Autor licznych artykułów i publikacji odpowiadających na problemy prawne polskiego rynku dealerskiego. Radca prawny w Związku Dealerów Samochodów.

Przemysław Chryc

Dyrektor marketingu i sprzedaży w firmie GDF Suez Energia Polska S.A. , związany z branżą energetyczną od niemal piętnastu lat. Od 2002 roku zarządza sprzedażą energii odbiorcom przemysłowym.  

 

Radosław Szymański

Ekspert w dziedzinie organizacji transportu aut, związany z branżą od 9 lat. Dyrektor Transportu  w firmie Mostva zarządzający flotą specjalistycznych autotransporterów. Posiada doświadczenie na rynku krajowym i międzynarodowym poparte wieloletnią współpracą z kluczowymi importerami oraz stacjami dealerskimi. 

Robert Groman

Dyrektor działu w firmie Mostva, posiadający ponad 20 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w tym kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach decyzyjnych w logistyce samochodów oraz materiałów do produkcji samochodów w systemie SKD/CKD.

Stanisław Marciniak

Ekspert w dziedzinie technicznego przygotowania samochodów. Pracę zawodową związana z przemysłem samochodowym rozpoczął w latach 80. W tym czasie pełnił wiele funkcji związanych z bezpośrednią produkcją samochodów, a także koordynacją produkcji. Od 4 lat w firmie Mostva pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Centrum Samochodowego Mszczonów, odpowiedzialny za sprawy techniczne - montaże akcesoriów, PDI/ PDS, lakiernia oraz składowanie samochodów.

 

Tomasz Otawa

Współwłaściciel firmy Otawa Group od ponad 20 lat zajmujący się prowadzeniem szkoleń. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej, autor wielu autorskich programów szkoleniowych dla branży automotive. Prowadzi szkolenia dotyczące sprzedaży, i wszystkiego co z nią związane. Prowadził szkolenia m.in. dla firm takich jak: Kia, Hyundai, Honda, Ford, Carservis, PDK, PKO BP, IKEA.

 

Wojciech Herra

Psycholog, specjalista z zakresu psychologii klienta i konsumenta. Obecnie menedżer i konsultant w firmie Skuteczne Szkolenia. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu organizowanej przez Pracownię TROP i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Od 2006 roku współpracuje z międzynarodową firmą PEP Consultancy specjalizującą się w konsultingu dla producentów, importerów oraz dealerów samochodów i motocykli. W Polsce realizuje projekty między innymi dla marek Harley-Davidson, Peugeot, Volvo, Jaguar-Land Rover oraz Yamaha.

Zbigniew Olszewski

Specjalista w zakresie zarządzania oraz rozwoju umiejętności sprzedażowych, od kilkunastu lat szkolący kadrę kierowniczą i menedżerów pod względem rozwoju kompetencji menedżerskich i marketingu. Szkoli również personel wyższego i niższego szczebla,współpracując z firmą doradczo-szkoleniową Door Group. Na koncie ma już ponad 1200 przeprowadzonych dni szkoleniowych w rozmaitych branżach, od motoryzacyjnej, poprzez finanse i bankowość, aż po administrację państwową - realizował m.in. projekty dla firm takich jak: Mercedes-Benz, BRE Bank, General Motors, Statoil, Johnson & Johnson.Nasi wykładowcy

Wykładowcy Akademii Dealerów to najlepsi eksperci i praktycy polskiego rynku dealerskiego, specjaliści w swoich dziedzinach.


Regulamin

©2013-2016 Akademiadealerów.pl Copyright © DCG Dealer Consulting. All Right Reserved. | Hosted and Secured by IPTRACE on privCloud

tworzenie stron www bydgoszcz